Typy konektorů optických vláken: Průvodce vizuální identifikací

Feb 05, 2026

Zanechat vzkaz

Optický konektorTypy: Průvodce vizuální identifikací

Před třemi týdny, logistická společnost v Texasu. Volá manažer nákupu a říká, že potřebuje "modré kabely, malé." Standardní požadavek, že? O čtyřicet minut později stále promítáme-sdílení fotek, protože jeho technik údržby vyfotografoval zelený-propojovací kabel LC/APC v podsvícení - vypadal na obrazovce jeho telefonu modře - a zavolal jej k nákupu. PM již klikl na "přidat do košíku" u 200 kusů duplexu LC/UPC. Špatný úhel leštění. Každý je nekompatibilní s jejich PON vybavením.

Fiber Optic Connector Types: Visual Identification Guide

 

Pokud je tato objednávka odeslána a někdo je zapojí, vyměňujete konektory na obou koncích. Minimálně čtyři velké. Šest hodin výpadku ve dvou distribučních centrech. A technik, který zavolal? Práci s vlákny se věnuje osm let. Tohle nebyla neschopnost. Nikdo nenaučil nákupní týmy systém vizuálního kódování, jehož zdokonalováním strávili návrháři konektorů třicet let.

 

Jsou tam kódy barev. Mechanické rozdíly jsou zřejmé, jakmile je poznáte. Problém je v tom, že každý web dodavatele vám ukazuje stejnou generickou produktovou mřížku se specifikacemi ztráty vložení a bez nákupních informací. Jdeme to napravit.

 

Přečtěte si Fiber Connector za pět sekund - Žádné kecy o frameworku

 

Když propojovací kabel dopadne na váš stůl, díváte se na tři věci. Nechte někoho špatně a buď jej pošlete zpět, nebo svému síťovému týmu vysvětlíte, proč jejich nový přepínač zničil porty transceiveru.

 

Nejprve tvar.

LC je malý obdélníkový se západkou, kterou stisknutím uvolníte -, to je vaše 1,25mm objímka, hodí se pro každý tvarový faktor SFP vyrobený v posledním desetiletí. SC je větší čtvercové tělo, které při dosednutí cvakne a přímo se vytáhne. FC má kovové závity, které našroubujete. ST je kulatý, zatlačovací{5}}a-točivý bajonet jako starý koaxiální kabel BNC. MTP/MPO je široký více-vláknový obdélník s otvory pro vodicí kolíky viditelnými na přední straně. Pět tvarů. Dvě sekundy do ID.

Barva pláště kabelu.

Žlutá je jednoduchý-režim. Orange je starší multimode (OM1/OM2, pravděpodobně nainstalován v roce 2005-2015). Aqua je moderní multimode (OM3/OM4, současný standard vašeho datového centra s krátkým{12}}dosahem). Limetkově zelená je širokopásmová OM5, v oboru stále vzácná. Pokud vidíte fialovou nebo purpurovou, je to obvykle{13}}vlastní označení konkrétního dodavatele – ověřte si u dodavatele.

Barva těla konektoru - zde mizí peníze.

Zelená znamená APC. Tečka. Ne „obvykle APC“ nebo „pravděpodobně APC“. Zelená je vždy lesk s úhlem 8- stupňů. Modrá znamená jednorežimové UPC. Béžová nebo aqua znamená multimode. Pokud vám někdo podá zelený konektor a řekne, že je to UPC, mýlí se nebo lže. Rozdíl mezi zelenou a modrou je inženýrský mandát, nikoli návrh, protože spojení APC s UPC zničí obě koncové plochy ferule a zabije 90 % vašeho signálu na křižovatce.

Viděli jsme škody. Zákazník ve Phoenixu připojil jednu propojku APC do portu UPC na Cisco ASR. Vložný útlum na tomto spoji vzrostl na 11,2 dB. To není "snížený výkon". To je mrtvá optická cesta. Oba konektory šly do koše, navíc se musel vyměnit adaptér, protože objímka škrábala keramický prach do vyrovnávacího pouzdra. Chyba dvou-set{8}}dolarů na propojovacím kabelu v hodnotě 12 USD.

LC: Sklad toto nebo skladem nic

Každý transceiver, který si váš síťový tým objedná, - SFP, SFP+, SFP28, QSFP28, na tom nezáleží - používá porty LC. Sledujeme vlastní data objednávek. Když někdo pošle RFQ na "vláknové propojovací kabely", aniž by specifikoval typ konektoru, je to LC duplex 87krát ze 100.

 

Zde je důvod, proč jsou ceny LC všude na mapě: Lucent držel patenty roky. Licenční poplatky udržovaly náklady uměle navýšené. Platnost těchto patentů vypršela v roce 2018-2019. Nyní máte desítky výrobců, kteří vyrábí konektory LC vyhovující specifikacím bez licenčních poplatků. Pokud vám dodavatel nabídne prémiovou cenu „kvůli technologii LC“, používá ceníky pro rok 2015 nebo doplňuje marži. Chůze.

LC: Stock This or Stock Nothing

Co byste měli zaplatit (cena 2025):

  • LC/UPC simplex, single{0}}režim, 3 metry: 2,40 – 3,80 $ při 500 ks
  • LC/UPC duplex, single{0}}režim, 5 metrů: 4,20 – 6,50 $ při 500 ks
  • LC/APC duplex, single{0}}režim, vlastní délka: Nabídněte nám - dodací lhůta 3–5 dní

Sestavy LC dodáváme s údaji o testech jednotlivých konektorů-. Ztráta vložení, ztráta návratu, geometrie konce-plochy změřená a vytištěná na zprávě, která je součástí krabice. Pokud vám váš současný dodavatel poskytne certifikát o shodě bez skutečných naměřených dat, zeptejte se ho proč. Pak nám zavolejte.

 

SC: The FTTH Workhorse (A proč to nezmizí)

 

Větší čtvercové tělo. 2.5mm objímky. Zatlačte-tahovou spojku s uspokojivým cvaknutím, když správně sedí. SC dominuje vlákno-do-domů-, zařízení GPON/EPON, vnější distribuce závodu. Pokud se vaše podnikání dotýká poskytování širokopásmového připojení, SC tvoří 40–60 % vašeho kusovníku konektorů.

 

Ceny SC jsou stabilní, protože nedochází k navyšování nákladů z patentového dědictví. Očekávejte 3 $-5 $ za duplexní sestavu při objemu, v závislosti na kvalitě a délce kabelu. Máme skladem SC/UPC a SC/APC v single-mode, OM3 a OM4 konfiguracích. Vlastní délky expedujeme do 3 pracovních dnů.

 

Na kliknutí záleží víc, než si lidé myslí. Toto slyšitelné cvaknutí je hmatovým potvrzením plného zapojení. Odladili jsme zákaznické stránky, kde se občasné chyby spojení vysledovaly až ke konektorům SC, které nebyly zcela usazeny -, vypadaly jako připojené, ale západka nezapadla. Žádné kliknutí, žádné připojení. Vyškolte své instalační týmy, aby tomu naslouchaly.

 

FC: Dying Slow, But Still Billing hours

 

Závitový šroub-na spojce. Kovová hlaveň. FC najdete na OTDR, optických měřičích výkonu, laboratorních testovacích zařízeních. Nové instalace už jen zřídka specifikují FC, ale pokud podporujete infrastrukturu brownfields testovacím zařízením z let 2010-2020, zůstali jste u toho.

 

Zde je past, před kterou vás nikdo nevaruje: FC/APC se dodává ve dvou nekompatibilních šířkách klíče. "Zmenšený" klíč je 2 mm. Standardní klíč NTT je 2,14 mm. Hledejte rysky na válci konektoru - jedna značka znamená zmenšené, dvojité značky znamenají NTT.

 

Objednejte nesprávný konektor a konektor fyzicky sedí v adaptéru, ale úhlové zarovnání je posunuto o 0,14 mm. Odkaz funguje. Ztráta návratnosti je snížena. Dochází k občasným chybám bitů, které vypadají jako špinavé konektory nebo špatné vlákno. Odstraňování problémů trvá hodiny, protože nic není viditelně špatně.

 

Loni jsme zpracovávali návrat z univerzitní výzkumné laboratoře. Padesát FC/APC redukovaných{1}}klíčových sestav. Celá jejich testovací stolice používá NTT-klíčové adaptéry. Každý konektor sedí. Každé měření byl odpad. Trvalo jim týden, než zjistili, že mají klíčový nesoulad. Předělat objednávku se správnými klíči a odeslat ji zpět nám trvalo tři dny.

Získávání FC sestav:Zadejte šířku klíče ve vaší objednávce. Nepředpokládejte. Pokud si nejste jisti, zašlete nám fotografii vašeho stávajícího vybavení -, než cokoliv postavíme, ověříme typ klíče.

ST: Legacy Infrastructure Tax

 

Zatlačte-a{1}}otočte bajonet. Vypadá jako BNC z éry koaxiálních kabelů, protože na tom AT&T založilo design. Campus LANs v 90. letech běžely na ST. Většina této infrastruktury je stále funkční ve vládních budovách, univerzitách a výrobních závodech, které se za 15–20 let neobnovily.

 

Pokud nabízíte náhradní kabely pro brownfield, potvrďte ST vs SC před objednávkou. Jsou podobné velikosti. Zcela nekompatibilní spojka. Každý měsíc nám volají kupující, kteří si objednali SC, protože „na fotce vypadal stejně“.

 

ST je režim údržby. Máme to na skladě. Pokud budete potřebovat, sestavíme sestavy na míru. Ale pokud navrhujete novou infrastrukturu, neuvádějte ST. Kupujete si osiřelou rodinu konektorů se zmenšující se podporou dodavatelů.

 

MTP/MPO: Páteřní konektor Nikdo správně nevysvětlí

 

MTP/MPO: The Backbone Connector Nobody Explains Properly

 

Obdélníková více-koncovka vláken. 8, 12, 16 nebo 24 vláken v jednom konektoru. Toto je váš standard páteřní sítě 40G/100G/400G. Pokud provozujete páteřní{10}architekturu datového centra nebo školicí clustery AI/ML, kupujete MPO ve velkém.

 

Zde je rozhodnutí o nákupu, na kterém skutečně záleží:

 

MPO je obecný standard IEC/TIA. MTP je proprietární varianta s přísnější-tolerancí společnosti US Conec. Fyzicky se prolínají, ale existuje skutečný rozdíl v kvalitě a trvanlivosti:

 

Spec Standardní MPO MTP (US Conec) FOCC MTP-Kompatibilní Premium
Jednotková cena ~1,40 $ za konektor ~6,35 $/konektor ~4,80 $/konektor*
Jmenovité cykly 200 500+ 500+
Za-kabel prémiový vs. základní - +$12-15 +$8-10
Případ použití Ne-kritická distribuce 400G páteřní kmeny Páteř s vysokou-hustotou, s ohledem-na rozpočet
Dodací lhůta (skladová konfigurace) 7-10 dní 10-14 dní 3-5 dní

 

*Množstevní ceny dostupné u 50+ sestav. MTP je ochranná známka US Conec; naše sestavy splňují ekvivalentní mechanické tolerance.

 

Pro 400G kufry ve výrobě jsou MTP prémie dobře vynaložené peníze. U distribučních záplat, kde netlačíte na limity rozpočtu na odkazy, funguje standardní MPO dobře. Můžeme projít, které aplikace odůvodňují kterou známku -, to je skutečná konverzace, nikoli prodejní nabídka, protože zadání nesprávné vás později stojí.

 

Genderová past, která stojí servisní volání:

 

Konektory MTP/MPO jsou genderované. Samec má vodicí kolíky vyčnívající. Samice má vodicí otvory. Spojte dva samce a kolíky zatlučte do rovného povrchu. Oba konektory byly okamžitě zničeny.

 

Zákazníkovi byla doručena zásilka 120 MPO-12 sestav - 60 mužů, 60 žen - balených v obecných krabicích bez označení pohlaví. Zaměstnanci skladu je dali dohromady, protože „všechny jsou 12-vláknové MPO“. Instalační tým se dostal na místo, začal tahat náhodné kabely a na třetí pokus se spároval samec se samcem. Zničen oba konektory. Strávil dvě hodiny tříděním zbývajících 118 sestav podle pohlaví pomocí baterky a lupy.

 

Nyní dodáváme sestavy MPO s barevně-kódovanými štítky: modrá pro muže, červená pro ženy. Není to standard. Je to zdravý rozum, který měl být před deseti lety běžnou praxí.

 

Typy leštění: Rozdíl 10 dB mezi pracovním a rozbitým

 

polština Návratová ztráta Světlo se odráží K čemu to je
PC ~-40 dB 0.01% Starší telekomunikační služby (vyřazují se)
UPC -50 až -55 dB 0.001% Datové centrum Ethernet, podnikové IT
APC -60 až -65 dB 0.0001% CATV, FTTH, DWDM, cokoliv analogového

 

Rozdíl 10 dB mezi UPC a APC není akademický. V analogové distribuci CATV vytváří odražené světlo odrážející se zpět ke zdroji viditelné rušení video signálu. Při -40 dB (PC lesk) vidíte na obrázku šum. Při -65 dB (APC) je odražený výkon pod úrovní šumu.

 

Pro digitální Ethernet je UPC v pořádku. Pro jakoukoli vlnovou délku-multiplexovaného nebo přenášejícího analogové signály je APC technickým požadavkem.

 

Dostáváme požadavky „prostě používat APC všude pro bezpečnost“. Zní to chytře. nefunguje. Výroba konektorů APC je o 15–25 % dražší, protože držení tolerance v úhlu 8 stupňů je těžší. A většina portů přepínačů/routerů se dodává s adaptéry UPC. Zapojte APC do portu UPC a zničíte oba povrchy.

 

Lepší přístup: Slaďte lesk konektorů s porty vašeho zařízení. Vyškolte svůj tým, aby respektoval kód zelené/modré barvy. Uchovávejte APC a UPC v samostatných skladových zásobnících. Označte je. Viděli jsme příliš mnoho RMA „smíšeného typu leštění“, kterým bylo možné zabránit pomocí výrobce štítků za 4 $.

 

Rozpočtové konektory vs. kvalita: Lekce za 80 tisíc dolarů

 

Závod na zpracování potravin. Minnesota. 2024. Někdo z jejich týmu údržby připojil konektor APC k portu UPC na lince kontrolní kamery na výrobní lince. Kamera přešla do režimu offline. Linka se zastavila. Čtyřicet-prostojů.

 

Celkové náklady: 82 000 USD ve ztrátě výroby plus 1 800 USD na výměnu poškozených konektorů a panelu adaptéru.

 

Úspory z nákupu rozpočtových propojovacích kabelů v tomto čtvrtletí: 1 150 $.

 

Průmyslové průzkumy zveřejňují tyto průměrné prostoje „14 056 USD za minutu“ a každý manažer nákupu je čte a myslí si, že „to nejsme my, nejsme hyperškálové datové centrum“. Pak se to stane. Jeden kontaminovaný konektor přeruší propojení s vaší ERP databází a účetnictví nemůže zpracovávat faktury po dobu tří hodin.

 

Zde je to, co odděluje rozpočet od prémie na úrovni výroby:

 

Rozpočtové konektory používají generické 127-128µm dutinky pro 125µm vlákno. Centrují vlákno epoxidem a nadějí. Prémioví výrobci - Corning, TE, USA - šaržově přizpůsobují vývrty dutinek skutečnému vnějšímu průměru vlákna. Vaše vlákno měří 124,7 µm? Taháme zásobu objímky, která má vrtání 125,0 µm. To je vůle 0,3 µm, mechanicky vystředěná.

 

Rozpočtový přístup vám dává chyby soustřednosti nad 1,6 µm. Premium drží 0,3-0,5µm. To se projevuje jako odchylka vložné ztráty: průměrný rozpočet 0,3-0,4 dB na konektor, prémie pod 0,12 dB. Vynásobte 10 až 15 přípojných bodů v trase spojení a spálili jste polovinu svého optického rozpočtu na výrobním šmejdě.

 

Odolnost spojení: prémiové konektory si zachovávají specifikaci díky 1,000+ vložení. Rozpočtové konektory dimenzované na 200 cyklů začínají snižovat ztrátu zpětného toku kolem cyklu 150, pokud leštění nebylo provedeno podle norem IEC 61300-3-47. Provádí se opravný panel každý týden? Vyměníte rozpočtové konektory za méně než čtyři roky.

FOCC kontroly kvality:

  • Interferometrické koncové-kontrola tváří (každý konektor, nikoli na základě vzorku)
  • Cpk >1.33 o ztrátě vložení napříč výrobními šaržemi (požádejte nás o data)
  • Podle-testů sestav součástí dodávky
  • Hodnocení cyklu 1000+ v naší prémiové řadě

Nejsme nejlevnější. Nevysvětlujeme ani vašemu finančnímu řediteli, proč propojovací kabel za 3 $ způsobil výpadky ve výši 80 000 $.

Před-ukončený vs. pole: Matematika návratnosti investic vám váš integrátor neukáže

 

Ukončení pole vypadá na cenové nabídce levněji. Není to levnější, když započítáte práci, přepracování a čas-do-provozu.

 

Nákladový prvek Pole (na 100 odkazů) Před-ukončeno (na 100 odkazů) FOCC před-termínové ceny
Kvalifikovaná pracovní síla 50–80 hodin @ 75–120 USD/hod 10-15 hodin @ 45-70 $/hod Stejná instalační práce
První{0}}úspěšná certifikace 43 % (údaje Fluke 2023) 95%+ testováno v továrně 98,2 % (údaje za čtvrtletí 1 2025)
Cykly přepracování Typicky 15-25 hodin Záruční výměna Máme přes noc výměny
Čas do provozu 5-12 dní 1-2 dny Skladové konfigurace: odeslání ve stejný-den
Celkové náklady (typické) Vyšší + plánovací riziko Nižší + předvídatelné Cenová nabídka do 4 hodin

 

První{0}}úspěšnost certifikace je zabijácká. Společnost Fluke zjistila, že 57 % instalací v terénu selže při testování na první pokus. To je více než polovina vašich připojení, které vyžadují přepracování. Každý cyklus přepracování zvyšuje pracnost, zpožďuje-provoz a představuje nové riziko kontaminace.

 

Před-ukončený od kvalitních výrobců je dodáván s testovacími daty pro každý jednotlivý konektor. Měřeno v kontrolovaném prostředí. Žádné proměnné pole. Žádné riziko, že by měl technik špatný den.

 

Příklad datového centra s 500 porty: Ukončení pole ušetří možná 3 000 $ na materiálu. Přidá 18 000-35 000 $ na kvalifikované práci, náklady na nástroje a přepracování. Pre-terminated má vyšší náklady na materiál, ale zkracuje nasazení z 8 dnů na 2 dny, při instalaci využívá méně kvalifikovanou práci a dodává se s tovární certifikací.

 

Většina operačních operací se vyrovná s před-termínem prémie během prvního nasazení.

Před{0}}ukončené schopnosti FOCC:

  • Jakákoli kombinace konektorů v této příručce
  • Vlastní délky (žádná standardní omezení přírůstku)
  • 3-5 denní dodací lhůta pro skladové konfigurace
  • Objemové ceny na 50+ sestaveních
  • Zpracováváme podivné požadavky (hybridní leštění, vlastní barvy pláště,-nestandardní polarita)

Pošlete nám svůj kusovník. Cenu vám zašleme zpět do 4 pracovních hodin. Pokud vašemu současnému dodavateli trvá 48+ hodin s nabídkou zakázkových sestav, je to vaše znamení, abyste nám zavolali.

400G/800G: Nedostatek konektoru, o kterém zatím nikdo nemluví

 

AI buildouts jedí vlákninu. Vidíme RFQ pro sestavy MPO-16 a MMC-16 od zákazníků, kteří se před šesti měsíci ptali „jaký je rozdíl mezi MTP a MPO“.

 

Nové uzly GPU Blackwell od Nvidie využívají 16x více vláken na rack než tradiční cloudové servery. Šestnáctkrát. Ne překlep. Každé nasazení clusteru pro školení AI posouvá 2–3 roky poptávky po konektorech do 6měsíčního okna.

 

Konektory Very Small Form Factor (VSFF) jsou zde, ať už jste připraveni nebo ne:

 

  • CS konektor (SENKO/Sumitomo): 2x hustota LC, QSFP-DD/OSFP tvarové faktory
  • SN konektor: 3x LC hustota, cílení 800G a 1,6T
  • MMC-16: 3x MPO hustota pro 800G paralelní optiku

 

Ty jsou fyzicky menší než LC. CS duplex vypadá jako LC simplex, pokud neznáte tvarový faktor. Když je váš sklad poprvé obdrží bez referenčních fotografií, někdo je špatně-složí do koše.

 

Kontrola reality dodavatelského řetězce:Dodací lhůty u před{0}}ukončených 24{4}}vláknových MPO kmenů se v celém odvětví prodloužily ze 3 týdnů na 7–9 týdnů. Všichni se pletou. Výrobci, kteří plánovali kapacitu kolem stálého 10-15% ročního růstu, čelí 40-60% nárůstu objednávek od kupujících hyperscale a AI infrastruktury.

 

Pokud podporujete jakékoli nasazení AI/ML, libovolnou obnovu páteře 400G+, zabudujte do prognózování MPO/MTP již nyní. Nečekejte, až RFQ přistane.

Aktuální kapacita FOCC:

  • Sestavy MMC-16: ve výrobě, dodací lhůta 5-7 dní
  • Svorky MPO-24: skladem Polarita typu A, 3-5 dní pro vlastní polaritu
  • CS a SN: dostupné množství vzorků, objemová výroba Q2 2025
  • Jsme jedním z mála výrobců střední -úrovně, kteří již dodávají konfigurace VSFF

Přijímací kontrola: 90 sekund, které zabrání vrácení

 

Spusťte tuto sekvenci předtím, než cokoli vstoupí do inventáře. Toto je přesný proces, který naši zaměstnanci QC používají.

 

Receiving Inspection: 90 Seconds That Prevents Returns

 

Krok 1:

 

Mechanické ID (5 sekund)
Zvedněte konektor. Závitová hlaveň=FC. Bajonet twist=ST. Malá obdélníková západka=LC. Větší obdélníkový push-tah=SC. Široká více{10}}vlákna=MTP/MPO. Pružinová závěrka=E2000.

Krok 2:

Ověření barvy (10 sekund)
Modrý konektor + žlutý kabel=single{2}}UPC. Zelený konektor + žlutý kabel=single{6}}APC. Aqua konektor + aqua kabel=OM3/OM4. Neshoda=pozastavení pro technickou kontrolu. Hybridní propojovací kabely existují, ale před binováním ověřte proti PO.

Krok 3:

Kontrola pohlaví MPO (15 sekund, pouze MPO)
Podívejte se na líc konektoru. Podívejte se na špendlíky trčící=samec. Viz dírky=samice. Potvrďte podle specifikace objednávky. Zkontrolujte označení polarity, pokud je specifikováno (Typ A/B/C). Chybný odkaz na pohlaví=selhal. Špatná polarita=stejná.

Krok 4:

Konec-inspekce obličeje (60 sekund)
Každý konektor. Nejen ty, které vypadají špinavě. Používejte správný optický snímač nebo kontrolní nástroj. Kontaminace je zodpovědná za 85 % selhání optického spoje (polní data BICSI). Nepoužívejte IPA z železářství - nesprávný stupeň zanechává zbytkové haló. Použijte reagenční-třídu IPA nebo kazety pro chemické čištění.

Kontrolovat. Čistý. Znovu zkontrolujte. Čistící průchod, který kontaminaci redistribuuje namísto jejího odstranění, projde vizuální kontrolou, ale selže při zvětšení.

Co zasíláme:

  • Jednotlivé protokoly optických testů (útlum vložení, ztráta zpětného toku, geometrie)
  • Konečné-fotky inspekce obličeje pro sestavy MPO (na vyžádání)
  • Barevně-kódované genderové štítky pro MPO (modrá=muž, červená=žena)
  • Osvědčení o shodě se skutečnými naměřenými údaji, nejen "splňuje specifikace"

Pokud váš současný dodavatel neposkytuje údaje o testech pro-konektor, zeptejte se proč. Pokud je odpověď jiná než „tady je zkušební protokol“, najděte nového dodavatele.

Práce s FOCC: Rychlé nabídky, rychlejší dodání, žádné obcházení

 

Vyrábíme v Shenzhenu. Měsíční kapacita přes 1,5 milionu konektorů ve třech zařízeních. Každý typ konektoru v této příručce plus nově vznikající formáty VSFF.

V čem jsme dobří:

 

  • Vlastní sestavy (délka, leštění, barva pláště, hybridní konfigurace)
     
  • Rychlé nabídky (4hodinové zpracování standardních RFQ)
     
  • Krátké dodací lhůty (3-5 dní pro skladové konfigurace, 7-10 pro vlastní)
     
  • Objemové ceny, které nevyžadují hlavní servisní smlouvu a tři měsíce vyjednávání
     
  • Vyřizování podivných požadavků (vytvořili jsme podivnější věci, než o jaké se chystáte požádat)

V čem nejsme dobří:

 

  • Sedět na nabídkách 48 hodin, protože „to je náš proces“
     
  • Řeknu vám "minimálně 1000 kusů", když potřebujete 50 pro pilota
     
  • Odesílání dokumentů COC bez skutečných testovacích dat
     
  • Než dostanete cenu, budete mluvit se třemi lidmi

Jak získat cenovou nabídku:

 

Pošlete svůj kusovník e-mailem na adresu focc@focc-fiber.com.

 

Zahrňte typy konektorů, délky, množství a časovou osu. Ceny vám vrátíme za 4 hodiny během pracovní doby (GMT+8).

Pro okamžité dotazy volejte +86-138-2323-7984.

 

Pokud cokoli v této příručce vyvolalo otázky týkající se vašich aktuálních specifikací nebo nadcházejícího nasazení, náš technický tým poskytne bezplatnou konzultaci o ID konektoru a rozpočtu propojení. Žádné prodejní hřiště. Jen skutečný inženýr, který postavil tyto věci a prochází tím, co potřebujete.

 

FOCC Fiber Co., Ltd.|Shenzhen, Čína|www.focc-fiber.com

Odkazy: TIA-598-C, IEC 61755, IEC 61300-3-35. Údaje o trhu z Grand View Research, EMA 2024, ITIC 2024, Fluke Networks 2023. Výpočty ROI jsou reprezentativní příklady; ověřit podle vašich konkrétních parametrů projektu.

Odeslat dotaz